YOUR WAY

Asystent poruszania się po mieście

NA CZYM POLEGA
NASZE ROZWIĄZANIE

Your Way to aplikacja na smartphone działająca na terenie całej Polski. Ma ułatwiać poruszanie się po dużym mieście osobom niewidomym i słabo-widzącym. Dzięki takiej aplikacji osoby niewidome i słabowidzące mogą nauczyć się poruszania w skomplikowanej przestrzeni dużego miasta, w łatwiejszy sposób skorzystać z usług publicznych, znaleźć odpowiedni przystanek komunikacji miejskiej, z którego odjeżdża konkretny autobus, czy też odnaleźć instytucje, które dostosowują swoją ofertę do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku. Aplikacja służy także do prezentacji obiektów użyteczności publicznej (urzędy, muzea, biblioteki , uczelnie państwowe), w których zainstalowano różne elementy dostępności dla osób z dysfunkcją wzroku. Your Way wskazuje również miejsca uwzględniające zasady projektowania uniwersalnego, czyli obiekty i przestrzenie publiczne łatwo dostępne dla każdego, dzięki czemu może być przydatna dla każdego użytkownika.

KOMU SŁUŻY
NASZE
ROZWIĄZANIE

Aplikacja Your Way służy szerokiej rzeszy odbiorców, m.in. osobom z niepełnosprawnością wzroku, seniorom, osobom z ograniczonymi możliwościami poruszania się, matkom z dziećmi i innym użytkownikom.

KTO MOŻE
ZASTOSOWAĆ
NASZE
ROZWIĄZANIE

Aplikacja jest bezpłatna i może skorzystać z niej każdy. Wymaga ona jedynie posiadania telefonu typu smartphone z systemem Android, iOS lub Windows.

JAKIE MATERIAŁY
UDOSTĘPNIAMY
W RAMACH
LICENCJI

Pliki instalacyjne aplikacji (Android, iOS), kody źródłowe, instrukcję i filmiki pokazujące sposób działania aplikacji

KIM
JESTEŚMY

Altix – firma założona w 1989 roku przez osoby niewidome i słabowidzące, z myślą o innych osobach z dysfunkcją wzroku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji nowoczesnego sprzętu tyfloinfor-matycznego, urządzeń codziennego użytku oraz aplikacji, które wspomagają osoby niewidome i słabowidzące w wykonywaniu czynności dnia codziennego oraz pracy.

GDZIE MOŻECIE
NAS ZNALEŹĆ
I JAK SIĘ Z NAMI
KONTAKTOWAĆ

Altix – centrala:
ul. Modlińska 246C , 03-152 Warszawa
tel./fax: (22) 510 10 90;
e-mail: biuro@altix.pl, malwina.wysocka@altix.pl

POBIERZ TEASER