Wy_Dobrze_Jecie

Model warsztatów z zakresu naturalnego odżywiania dla rodziców dzieci niepełnosprawnych

NA CZYM POLEGA
NASZE ROZWIĄZANIE

Model obejmuje wykłady, webinaria i warsztaty z zakresu wpływu żywienia na poprawę jakości życia i ochronę słabszego zdrowia dzieci niepełnosprawnych. Porusza kwestię sposobu gotowania, umiejętności stosowania konkretnych produktów żywnościowych oraz włączania ziół do gotowania i picia. Przekazuje także praktyczną wiedzę z zakresu metod naturalnego wspierania zdrowia takich jak ziołolecznictwo, stymulacja ciepłem oraz zasad ich działania. W modelu integrujemy wiedzę akademicką z wiedzą zaczerpniętą z medycyny naturalnej i komplementarnej oraz ziołolecznictwa.

KOMU SŁUŻY
NASZE
ROZWIĄZANIE

Nasze rozwiązanie służy niepełnosprawnym dzieciom, ale przede wszystkim ich rodzicom i opiekunom (także do zorganizowania warsztatów dla samych siebie).

KTO MOŻE
ZASTOSOWAĆ
NASZE
ROZWIĄZANIE

Różne placówki zrzeszające rodziców i opiekunów niepełnosprawnych dzieci, np. przedszkola i szkoły specjalne, ośrodki, stowarzyszenia, fundacje, hospicja.

JAKIE MATERIAŁY
UDOSTĘPNIAMY
W RAMACH
LICENCJI

Poradnik, który szczegółowo opisuje opracowany model oraz zawiera konspekty, prezentacje i materiały do spotkań wykładowych i warsztatowych. Dodatkowo w ramach materiałów udostępniamy film edukacyjny oraz narzędzia pomiarowe.

KIM
JESTEŚMY

Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola zajmuje się edukacją żywieniową oraz prowadzi sklepy specjalistyczne i gabinety dietetyczno-terapeutyczne. Naszą misją jest podnoszenie wiedzy i umiejętności z zakresu prawidłowego i naturalnego odżywiania. Swój potencjał budujemy na sprawdzonej i wykwalifikowanej kadrze realizującej różne projekty i inicjującej społeczne działania (konferencje, wykłady i warsztaty) na rzecz zdrowego odżywiania.

GDZIE MOŻECIE
NAS ZNALEŹĆ
I JAK SIĘ Z NAMI
KONTAKTOWAĆ

Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola
ul. Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań
www.orkiszowepola.pl
warsztaty@orkiszowepola.pl

POBIERZ TEASER